Previous
Previous Product Image

ALI PASHË TEPELENA

7.00
Next

DY BATOT DHE ZANA E LIRISË

7.00
Next Product Image

E BIJA E HËNËS DHE E DIELLIT

7.00

E BIJA E HËNËS DHE E DIELLIT

Kategori:

Përshkrim

E bija e hënës dhe diellit.

Trimi dilte për gjah. Dhe nëna e porositi që të mos gjuante në mal të kuçedrës. Ai nuk e dëgjoi nënën e tij por dëgjoi vashën e zemrës, dhe u nis. Trimi dhe vasha, mposhtën kuçedrën dhe jetuan të lumtur dhe treguan që dashuria mund të mposhtë edhe sfidat më të mëdha. Historia tregon “Besën” dhe trimërinë e djalit i cili kthehet në malin e kuçedrës pasi mori uratën e nënës.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping